APARTAMENTY

 Apartamenty Atrium Sarbinowo

Atrium Apartamenty oferuje na noclegi przestronne, nowocześnie wyposażone apartamenty  w Sarbinowie. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy cztery rodzaje apartamentów różniących się liczbą pokoi i układem, jednak o tym samym, wysokim stopniu komfortu i z wyposażeniem najwyższej jakości - wszystkie zapewniają równie komfortowy wypoczynek i nocleg.

  • apartament CLASSIC to dwa pokoje: salon i komfortowa sypialnia,
  • otwarty, przestronny apartament STUDIO,
  • apartament COMFORT to pokój wypoczynkowy i sypialnia z podówjnym łóżkiem,
  • apartament DELUXE dysponuje luksusową sypialnią i ogromnym pokojem wypoczynkowym.

W trosce o Państwa zdrowie, jako jedni z niewielu w Polsce w ramach opłatyza pobyt oferujemy POKOJE EKO! To absolutna nowość na polskim rynku uslug turystycznych - pokoje pozbawione źródeł szkodliwego promieniowania, tak więc przede wszystkim - odbiorników telewizyjnych. Jak bardzo szkodliwe jest to promieniowanie, możecie Państwo przekonać się, czytając artykuł "Telewizja a zdrowie", podający wyniki amerykańskich badań naukowych. 

Oczywiście ostateczna decyzja należy do naszych Gości. Na Państwa życzenie, SNFP - Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska - nieodpłatnie wypożycza odbiornik TV do własnego, osobistego użytku na okres pobytu w apartamencie.

Rodzaje apartamentów

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij