Atrium SPA

Najlepsze SPA w Zachodniopomorskiem

Atrium to nie tylko noclegi. To również luksusowe Spa nad morzem. Właśnie tu odnajdziesz ukojenie zmysłów i doskonały relaks, a o Twoje zdrowie i urodę zadba profesjonalny personel naszego Spa.

W ofercie Atrium Spa w Sarbinowie znaleźć można rozmaite rytuały pielęgnacyjne, szeroką paletę zabiegów na ciało i twarz oraz rehabilitacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez fachowców kosmetologii i fizjoterapii, przy użyciu preparatów najwyższej jakości.

Przemierzając Zachodniopomorskie musisz odwiedzić nasze Spa. Sarbinowo już zawsze wspominać będziesz, jako miejsce idealnego odprężenia.

Strefa Spa Atrium znajduje się na parterze i składa się za strefy wellness (sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, strefa kąpieli stóp wg metody dr Kneippa) a także gabinetów, oferujących masaże dla kondycji i relaksu, zabiegi na ciało - dla urody i przyjemności oraz zabiegi pielęgnacyjne.

Strefa Wellness

Wypoczywając w naszym spa nad morzem, nie omieszkaj skorzystać z klimatycznej Strefy Wellness, która obejmuje saunę suchą, saunę parową, jacuzzi oraz strefę kąpieli stóp wg metody dra Kneippa.

Strefa dostępna jest bezpłatnie dla Gości Atrium w godzinach 16:00-20:00. Chęć skorzystania z niej prosimy zgłaszać Recepcji minimum godzinę wcześniej.

Istnieje możliwość rezerwacji Strefy Wellness na wyłączność, w godz. od 11:00- 16:00 oraz 20:00-22:00, za opłatą. Rezerwacji dokonać należy w Recepcji, z minimum godzinnym wyprzedzeniem.

Gabinety zabiegów SPA

Nowocześnie wyposażone i urządzone w unikalny sposób gabinety zabiegowe Atrium to miejsce, gdzie dzięki szerokiej ofercie zabiegów zrelaksujesz się, zadbasz o urodę i kondycję. Unikalna wanna Soft Pack to tylko jeden z punktów programu, dla którego z pewnością będziesz chciał powrócić do Atrium - pielęgnacyjne i antystresowe kąpiele w kozim mleku, okłady z morskiej soli i glinki to jedynie kilka luksusowych zabiegów, jakie czekają na Ciebie w naszym SPA.

Atrium SPA - Zachodniopomorskie zaprasza na relaks nad Bałtykiem!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij