Fizjoterapia

Masaż mięśniowo-powięziowy

Minimalizacja bolesności, poprawa postawy ciała, zwiększona giętkość oraz płynność ruchów
Cena 95zł / 30 min.

Praca z warstwami tkanek w celu ich rozluźnienia, wydłużenia oraz uwolnienia zbędnych napięć daje szerokie możliwości zastosowania i nadzwyczajne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Technika pracy z tkankami przy zastosowaniu łokci lub kostek powoduje większą głębokość i precyzję zabiegu niż inne formy masażu

Drenaż  limfatyczny

Pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając w ten sposób stan organizmu
Cena 85zł / 25 min.

Masaż zapobiega niewydolności krążenia obwodowego i pozwala pozbyć się efektu zimnych nóg. Pobudza hormony szczęścia, które powodują uczucie odprężenia i zadowolenia.

Masaż leczniczy kręgosłupa

Ulga i odprężenie
Cena 75zł / 25 min.

Oddziaływanie przez dotyk na zmęczone i przeciążone okolice kręgosłupa, przynosi ulgę i odprężenie obszaru poddawanego zabiegowi.

Okłady borowinowe

Rozgrzewające, rozlużniające, przeciwbólowe
Cena: 25zł / 20 min.

Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury powstały na skutek butwienia roślin w środowisku wodnym z udziałem drobnoustrojów i niewielkim dostępem powietrza.

Borowina w postaci kompresów z okładem rozgrzewającym, rozszerza naczynia krwionośne, co poprawia obieg krwi w organizmie. Ponadto poprzez rozgrzanie i rozluźnienie mięśni i stawów zniesione zostaje uczucie bólu. Zasadniczym wskazaniem do zabiegów są procesy zwyrodnieniowe stawów, przykurcze oraz choroby kobiece i bóle menstruacyjne.

Lampa Sollux

Zmniejszenie napięcia mięśni i dolegliwości bólowych. To również idealne rozwiązanie na poparzenia skóry (lampa czerwona).
Cena: 15zł / 15 min.

Światłolecznictwo jest działem fizykoterapii, w którym wykorzystuje się między innymi promieniowanie podczerwone.

Działanie promieniowania podczerwonego na organizm:

  • rozszerzenie naczyń włosowatych skóry
  • zwiększanie przepływu przez tkanki krwi tętniczej
  • zmniejszenie napięcia mięśni
  • podwyższenie progu odczuwania bólu, a zatem działanie przeciwbólowe
  • wzmożenie przemiany materii
  • pobudzenie receptorów cieplnych skóry

Do naświetlań promieniami podczerwonymi stosuje się lampy sollux wyposażone w komplet filtrów ze szkła czerwonego (działanie przeciwzapalne) i niebieskiego (działanie przeciwbólowe).

Krioterapia miejscowa

Działanie przeciwbólowe oraz uelastycznia mięśnie i likwiduje obrzęki
Czas trwania 3-7 min. Cena 15zł

Krioterapia wykorzystywana jest głównie w leczeniu schorzeń narządu ruchu – RZS (reumatoidalnego zapalenia stawów) oraz chorób zwyrodnieniowych stawów.

Elektroterapia

Pomocna w schorzeniach układu ruchu i neurologicznych
Czas trwania 15-20 min. Cena 20zł

Elektroterapię stosuje się w celu łagodzenia odczuć bólowych, poprawy ukrwienia, zmniejszenia napięcia mięśni szkieletowych, pobudzenia skurczu mięśni osłabionych i odnerwionych.

Jonoforeza

Bezbolesna metoda fizykoterapii
Czas trwania z lekiem  15- 20 min. Cena 25zł

Jonoforeza polega na wprowadzeniu do chorego miejsca lekarstwa dzięki przepływowi prądu o stałym natężeniu. Jest skuteczna przy bólach stawów, kręgosłupa, nerwobólach oraz stanach zapalnych.

Laseroterapia

Posiada biologiczne właściwości przeciwzapalne, odczulające, łagodzące ból, spazmolityczne i przeciwkrwotoczne.
Czas trwania 3-7  min. Cena 15zł

Promieniowanie lasera wywołuje fizjologiczne odruchy układu naczyniowego skóry, co poprawia jej ukrwienie, pobudza procesy metaboliczne i wywołuje reakcję w narządach wewnętrznych. Ma to wpływ na zwiększenie przepływu krwi, uaktywnia działanie szpiku kostnego, podnosi stężenie adrenaliny, histaminy i serotoniny, co uruchamia proces przeciwbólowy.

ZAREZERWUJ ZABIEG - zadzwoń do nas +48 604 520 000 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij